HAKKIMIZDA

Firmamız 1982 yılında Sıla iplik Tekstil Ürünleri Ambalaj Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti olarak kurulmuştur.

Dikiş ipliği, her çeşit gömlek malzemeleri, elbise telası, gömlek yaka telası, randolin tela çeşitleri, polyester plastik düğme, baskılı-baskısız poşet, baskılı-baskısız opp gömlek torba, ambalaj malzemeleri, selefon imalatı ve bilumum aksesuarların imalatını ve satışını yapmaktadır.

Bol çeşit ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Sitemizde gösterilen ürünler stoklarımızda mevcuttur.

SMC iplik, Oltalı iplik, Üçbaşak, Falcon, Gökkuşağı, Overlok, Selofan, Çember, kelebek (özel, italyan, orta), iğneler (gümüş başlı vs.), balinalar, metal ve plastik maşa, klips, teksir, pelur, pergamin, yaka şeridi, gömlek kartonları, (uçak, düz, pencereli) opp, düğme çeşitleri, çizgi taşları, pantolon kancası, etiket kesme makinası, bileme, koli, bandı,, tekfiks (filebant), temizleme makası, kılçık tabancası, kilitli ip, maket bıçağı, cımbız, koli kalemi, Telalar(mamara, 503 voteks, 506 voteks, Akdeniz, fitillik ,503 çiçek, 506 çiçek, 512 çiçek, P.P 40 tela, Gonca), polteks, plazlı, kelebek, 2005 palazlı, 506 Falcon, 2009-2010 Yapışkanlı ve Yapışkansız Tela, Class Tela çeşitleri ve diğerlerini sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Sıla İplik, üretiminde ayırt edilen ismini ve saygınlığını daima canlı tutmak için ürün gamına yeni ve kaliteli ürünler ekleyerek kendini biraz daha geliştirmekte; kendisiyle başlattığı bu yarışı, sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla, kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, katılımcı, demokratik ve kârlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, iş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılayan, hukuki, bilimsel ve etik ticari temellerine dayanan, sektöründe örnek gösterilen, müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin ve kalitenin kat kat üzerine çıkıp en iyi kalite ve hizmeti bir araya getirmektir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek,en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak, yapılabilecek hizmetin en iyisini yapmaktır.

E-bülten Üyesi Olun
Son gelişmelerden haberdar olmak için e-mail adresinizi giriniz.


Copyright Sıla İplik. All rights reserved.